Home Foto Lajm
Bayerni i kthehet normalitetit, këto janë pamjet nga stërvitja e sotme (FOTO LAJM)
Mëngjesin e sotëm Bayern Munchen njofton rikthimin në stërvitje të lojtarëve të skuadrës.

Siç mund ta shihni në fotot më poshtë futbollistët kanë filluar stërvitjen duke respektuar distancën me njëri tjetrin për shkak të frikës së përhapjes së koronavirusit.

Bayerni bëhet skuadra e parë që fillon stërvitjet edhe pse pandemia ende po shfaqet rrezikshëm në mbarë botën.

Te udhëheqësit e Bundesligës nuk ka rezultuar asnjë lojtar ose pjesë e stafit pozitiv me Covid-19.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
U gjetën të pajetë në shtëpi, zbardhet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight dhe të dashurës (FOTO LAJM)
Nuk e përballuan dot karantinën bashkë, aktori i njohur turk ndahet nga e dashura (FOTO LAJM)
Incident në mbledhjen online, politikania del topless para kolegëve (FOTO LAJM)
Ish-eskorta i "hap sytë" grave, këto shenja tregojnë se partneri juaj po ju tradhëton (FOTO LAJM)
E ka zënë "halli", modelja ruse kërkon ndihmë 11 milion fansave për fotot joshëse (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media