Home Foto Lajm
Pamje për të mos u humbur! Kështu duket Shqipëria në kohën e koronavirusit (FOTO LAJM)
Kryeqytetasit sot duhej jo vetëm të respektonin radhën me një distancë të caktuar pranë tregjeve dhe marketeve, por njëkohësisht duhej të kalonin edhe te kabinat e dezinfektimit.

Një risi kjo e Bashkisë së Tiranës në kuadër të masave kundër COVID-19, në vendet ku grumbullohen masivisht njerëz.

Sistemet e dezinfektimit u vendosën sot për qytetarët në hyrje-daljet në vendet me fluks qytetarësh. Një i tillë nisi nga funksioni këtë të hënë te tregu i Kombinatit.

Siç duket edhe nga fotot e bëra nga fotoreporteri Florion Goga, qytetarët përmes një postblloku kalojnë brenda kabinave, ku kryhet procesi i dezinfektimi dhe vijojnë më pas hyrjen në treg.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Lozonjarja e Pallatit, fustanet e Princeshë Dianës që kanë trazuar Mbretërorët (FOTO LAJM)
U gjetën të pajetë në shtëpi, zbardhet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight dhe të dashurës (FOTO LAJM)
Nuk e përballuan dot karantinën bashkë, aktori i njohur turk ndahet nga e dashura (FOTO LAJM)
Incident në mbledhjen online, politikania del topless para kolegëve (FOTO LAJM)
Ish-eskorta i "hap sytë" grave, këto shenja tregojnë se partneri juaj po ju tradhëton (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media