Home Foto Lajm
Ngjarje e tmerrshme nga Rusia: Vrau 5 persona pse bënë zhurmë (FOTO LAJM)
Nga Rusia vjen një ngjarje tronditëse. Për shkak të zhurmës që vinte nga banesa e fqinjit, një burrë u shfaq i armatosur me armë gjahu dhe nisi të qëllonte nga tarraca e apartamentit të tij duke vrarë 4 burra dhe një grua shtatzënë.

Anton Franchikov, një 31-vjeçar i cili punonte në spital në një strukturë neuropsikiatrike dhe bashkëshorti i një mjekeje bazë, Svetlana 27 vjeçe, hapi zjarr në nje kompleks banimi në Yelatma, të Rusisë.

Viktimat e 31-vjeçarit janë bashkëshortët Evgenij dhe Kristina Tabunov, 24 dhe 22 vjeç, Ilya Kondrakov, 26 vjeç, Viktor Kapitanov, 24 vjeç dhe Maksim Ukhov, 31 vjeç.

Anton Franchikov pas tragjedisë tentoi që të arratisej, por u ndalua nga policia.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
U gjetën të pajetë në shtëpi, zbardhet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight dhe të dashurës (FOTO LAJM)
Nuk e përballuan dot karantinën bashkë, aktori i njohur turk ndahet nga e dashura (FOTO LAJM)
Incident në mbledhjen online, politikania del topless para kolegëve (FOTO LAJM)
Ish-eskorta i "hap sytë" grave, këto shenja tregojnë se partneri juaj po ju tradhëton (FOTO LAJM)
E ka zënë "halli", modelja ruse kërkon ndihmë 11 milion fansave për fotot joshëse (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media