Home Foto Lajm
Bukuri e përjetshme, gratë e famshme që nuk e njohin plakjen (FOTO LAJM)
Rachel Weisz, 49

Sandra Bullock, dikur tha në një intervistë, se djali i saj e pyeti pse ka rrudha në fytyrë. “Epo, shpresoj që disa prej tyre të qeshin aq shumë,” i tha ajo dhe më pas ai i preku fytyrën dhe iu përgjigj: “Ti nuk je plakur, je thjesht e lumtur.”

Historia e saj është një mënyrë e bukur për tu përqafuar dhe per ta jetuar bukurinë natyrore çdo ditë.

Bright Side ka bërë një listë të të gjitha grave të famshme që bënë pikërisht këtë: ato përqafuan bukurinë e tyre natyrore, pa nderhyrje kirurgjikale.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Noizy e quajti dhëmbë-kalbur, Dasara flet për sherrin e bujshëm me reperin
Traditat japoneze që janë shumë larg normales tonë (FOTO LAJM)
Disa nga vendet natyrale që kanë një pamje unike (FOTO LAJM)
U kthye me Mozzik? Loredana kapet "mat" me të dashurin e ri (FOTO LAJM)
Vështrimet e turpshme që do të mbahen mend gjatë, kanë vënë në siklet VIP-at (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media