Home Foto Lajm
Pas 3 vitesh bashkë, çifti i njohur i showbizit i jep fund lidhjes (FOTO LAJM)
Pas 3 vitesh bashkë një nga çiftet më të komentuar të showbizit, sidomos për diferencën e tyre në moshë, Scott Disick, 36 vjeç dhe Sofia Richie, 21 vjeç janë ndarë. Ish-partneri i Kourtney Kardashian dhe vajza e Lionel Richiet kanë vendosur të qëndrojnë të ndarë gjatë kësaj periudhe të vështirë për Scott.


Media e huaja bëjnë të ditur se Scott Discik, 36 vjeç është shtruar në qendër rehabilitimi pas disa traumave që ka kaluar.

"Scott dhe Sofia do qëndrojnë të ndarë derisa Scott të marrë veten", tha një burim për Us Weekly.


I njëjti burim tha se Scott, i cili ka vuajtur nga abuzimi me substancat në të shkuarën, ka kaluar një periudhë të vështirë duke qëndruar në karantinë.

Scott dhe Sofia e nisën lidhjen e tyre të shumëpërfolur në vitin 2017.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Traditat japoneze që janë shumë larg normales tonë (FOTO LAJM)
Disa nga vendet natyrale që kanë një pamje unike (FOTO LAJM)
U kthye me Mozzik? Loredana kapet "mat" me të dashurin e ri (FOTO LAJM)
Vështrimet e turpshme që do të mbahen mend gjatë, kanë vënë në siklet VIP-at (FOTO LAJM)
Deputeti tërheq vëmendjen në Kuvend, flokët kapelon dhe baluket e ndara në mes (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media