Home Foto Lajm
Brenda shtëpive dhe vilave luksoze të VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM)
Shtëpia është një nga ambientet më intime, ku njerëzit kalojnë kohë cilësore me njerëzit më të afërt. Duket se arredimi i kësaj të fundit, ndikon në humorin tonë dhe kjo është e vërtetuar shkencërisht.

Ngjyrat, dekori, bimët e brendshme e çdo gjë tjetër përçon ndjesi të caktuara e të jetë kjo vallë arsyeja përse njerëzit e famshëm shpenzojnë kaq shumë në mobilimin e shtëpisë.

Shumw VIP-a janë treguar aq të hapur sa i kanë publikuar vetë pamjet e ambienteve të tyre private në rrjetet sociale apo kanë mirëpritur programe të tjera televizive.

Në galerinë e mësipërme do të gjeni disa prej këtyre shtëpive./living
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të gjitha gjërat që vazhdon t'i bësh gabim dhe sot (FOTO LAJM)
Si asnjëherë, Kastro Zizo publikon foto me partneren dhe i shpreh dashurinë (FOTO LAJM)
Si rrallë herë më parë, Gramoz Ruçi shkrihet së qeshuri pranë ambasadores Kim
11 thesare të fshehura në Luftën e Dytë Botërore, zbulimet nga ditari i oficerit nazist (FOTO LAJM)
Tirana blindohet nga kullat! Gati gropa për gjigandin 25-katësh tek sheshi Skënderbej

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media