Home Foto Lajm
E akuzojnë për ndërhyrje në fytyrë, Gigi Hadid i mbyll gojën të gjithëve një herë e mirë (FOTO LAJM)
Për Yolanda-n, Gigi-n dhe Bella Hadid, hedhja poshtë e thashethemeve që sugjerojnë se kanë bërë ndërhyrje është bërë rutinë.

Thashethemet e fundit i janë drejtuar Gigi Hadid, e cila aktualisht është në pritje të fëmijës së parë me të dashurin Zayn Malik. ‘E! News’ raporton se modelja preku temën e ndërhyrjeve në fytyrë në një bisedë në Instagram Live me artisten e make up-it të Maybelline, Erin Parsons.

"Njerëzit mendojnë se bëj filler në fytyrën time dhe kjo është arsyeja pse ajo është e rrumbullakët. Unë e kam pasur këtë që nga lindja. Sidomos në muajin e modës, kur isha disa muajshe shtatzënë, ”- i tha modelja artistes së make up-it.

Modelja gjithashtu preku thashethemet që sugjerojnë se vetullat e saj nuk janë natyrisht aq të bukura sa duken: “Është kaq qesharake përsa i përket gjërave që shihni online. Nëse shihni fotografitë e mia kur isha fëmijë, do të kuptoni që i kam pasur këto vetulla të harkuara që kur linda, "- i tha ajo Parsons.

Kur artistja make-up e pyeti Hadid nëse do të kujdeset për ndryshimet gjatë shtatëzanisë, modelja konfirmoi se nuk është e shqetësuar. "Mos u shqetëso. Jam e lumtur me procesin natyror të botës, "- i tha ajo Parsons.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Noizy e quajti dhëmbë-kalbur, Dasara flet për sherrin e bujshëm me reperin
Traditat japoneze që janë shumë larg normales tonë (FOTO LAJM)
Disa nga vendet natyrale që kanë një pamje unike (FOTO LAJM)
U kthye me Mozzik? Loredana kapet "mat" me të dashurin e ri (FOTO LAJM)
Vështrimet e turpshme që do të mbahen mend gjatë, kanë vënë në siklet VIP-at (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media