Home Foto Lajm
Genta e Big Brother bën komentin epik: Kjo ka më shumë operacione se unë (FOTO LAJM)
Që prej bujës që bëri me pjesmarrjen në Big Brother, Genta Gjalpi ka qenë gjithmonë një nga vajzat shumë të komentuara në media nisuer edhe nga deklaratat e saj të bujshme.

Si gjithmonë Genta është treguar moskokçarëse dhe pa komplekse duke treguar hapur të veretën.

Edhe se fundmi në një faqe bukurie në Instagram ku shkruhet për një vajzë që dukshëm ka ndërhyrje "Bukuri natyrale", Genta nuk ka kaluar pa lënë një koment epik:

"Kjo ka bërë operacione më shumë se unë çfarë natyrale thua", shkruan ajo dhe komenti është pëlqyer me qindra herë./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Noizy e quajti dhëmbë-kalbur, Dasara flet për sherrin e bujshëm me reperin
Traditat japoneze që janë shumë larg normales tonë (FOTO LAJM)
Disa nga vendet natyrale që kanë një pamje unike (FOTO LAJM)
U kthye me Mozzik? Loredana kapet "mat" me të dashurin e ri (FOTO LAJM)
Vështrimet e turpshme që do të mbahen mend gjatë, kanë vënë në siklet VIP-at (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media