Home Foto Lajm
Genta Ismajli shtatzënë me partnerin turk? Këngëtarja tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM)
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli prej kohësh po shijon historinë e dashurisë me partnerin e saj turk, Hysen Usta. Çifti e kanë treguar publikisht se janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe shpeshherë bëjnë edhe dedikime apo surpriza romantike.

Genta kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktive në rrjete sociale dhe kjo mesa duket e ka një shkak. Sot po përflitet se këngëtarja është shtatzënë dhe thashethemet kanë nisur nga një foto që ajo postoi në Instagram.

Barku i këngëtares duket i rrumbullakosur dhe fansat e kanë vënë re këtë. Nuk kanë munguar pyetjet e shumta për shtatzëninë, por Genta ka preferuar të mos i përgjigjet.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Noizy e quajti dhëmbë-kalbur, Dasara flet për sherrin e bujshëm me reperin
Traditat japoneze që janë shumë larg normales tonë (FOTO LAJM)
Disa nga vendet natyrale që kanë një pamje unike (FOTO LAJM)
U kthye me Mozzik? Loredana kapet "mat" me të dashurin e ri (FOTO LAJM)
Vështrimet e turpshme që do të mbahen mend gjatë, kanë vënë në siklet VIP-at (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media