Home Foto Lajm
Harrojini vitet '90, trendet e bukurisë tani vijnë nga një dekadë më e vjetër (FOTO LAJM)
1. Flokë të kapura gjysmë- lart
Ky model është parë fillimisht tek Brigitte Bardot, ku anët e flokëve ishin të lidhura mbrapa. Për t’i dhënë Shailene Woodley një pamje të ngjashme, stilistja e flokëve ,Keith Carpenter, i dha volum flokëve të saj përmes një shampoje të thatë.
Jemi mësuar me idenë se çdo gjë që lidhet me modën rikthehet në kohë. Tani është koha për modën e viteve ’60-të. E dini se cilat janë disa nga trendet më të mëdha të bukurisë për këtë pranverë?

Ndiqni fotgalerinë e mësipërme për më tepër.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mes tyre edhe Shqipëria, ndërkombëtarët zgjedhin fotot më kreative për distancimin social (FOTO LAJM)
E FUNDIT/ Nisin hetimet, SPAK merr në pyetje tre specialistët që firmosën shembjen (FOTO LAJM)
Të gjitha gjërat që vazhdon t'i bësh gabim dhe sot (FOTO LAJM)
Si asnjëherë, Kastro Zizo publikon foto me partneren dhe i shpreh dashurinë (FOTO LAJM)
Si rrallë herë më parë, Gramoz Ruçi shkrihet së qeshuri pranë ambasadores Kim

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media