Home Foto Lajm
Këta njerëz e bëjnë botën ndryshe (FOTO LAJM)
Si do ishte kjo botë nëse do të ishim të gjithë njësoj dhe me të njëjtat shije? Do kishim dhe do ishim pjesë e një bote të sheshtë e monotone plot rutinë.

Mbi të gjitha, nuk është rastësi as thënia: "bota është e bukur sepse është e larmishme!".

Pavarësisht gjithçkaje, megjithatë, qenia njerëzore ka disa karakteristika themelore fizike, të cilat i ndan me të gjitha speciet e tij : 5 gishta dhe 5 gishtërinj, për shembull, ose një ngjyrë e vetme e syve.

Sidoqoftë, ekzistojnë disa përjashtime të çuditshme që e bëjnë botën pak më të çuditshme sesa është tashmë. Ka njerëz "të veçantë" që kanë një sy të një ngjyre të ndryshëm nga tjetri madje disa janë edhe me 2 bebe syri.

Për më tepër ndiqni galerinë e mësipërmë
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nga XXXL vajza kthehet në modele, mahnitet rrjeti (FOTO LAJM)
Shtatzëni gjatë karantinës, vajzat e njohura shqiptare që dhanë lajmin e ëmbël (FOTO LAJM)
Në 20 vjetorin e lindjes, Trejsi Sejdini feston e zhveshur plotësisht (FOTO LAJM)
Miranda Kerr thyen heshtjen, flet për fëmijën që ish-partneri po pret me Katy Perry (FOTO LAJM)
"Humba një shumë të jashtëzakonshme", Loredana merr vendimin e papritur për koncertet (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media