Home Foto Lajm
Këta njerëz e bëjnë botën ndryshe (FOTO LAJM)
Si do ishte kjo botë nëse do të ishim të gjithë njësoj dhe me të njëjtat shije? Do kishim dhe do ishim pjesë e një bote të sheshtë e monotone plot rutinë.

Mbi të gjitha, nuk është rastësi as thënia: "bota është e bukur sepse është e larmishme!".

Pavarësisht gjithçkaje, megjithatë, qenia njerëzore ka disa karakteristika themelore fizike, të cilat i ndan me të gjitha speciet e tij : 5 gishta dhe 5 gishtërinj, për shembull, ose një ngjyrë e vetme e syve.

Sidoqoftë, ekzistojnë disa përjashtime të çuditshme që e bëjnë botën pak më të çuditshme sesa është tashmë. Ka njerëz "të veçantë" që kanë një sy të një ngjyre të ndryshëm nga tjetri madje disa janë edhe me 2 bebe syri.

Për më tepër ndiqni galerinë e mësipërmë
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Publikon videon me ndryshimet në fytyrë, Hailey dhe Justin Bieber kërcënojnë kirurgun plastik (FOTO LAJM)
Të dhënat e fundit nga COVID-19: Sa jetë njerëzish ka marrë në të gjithë botën (FOTO LAJM)
Skuadra me stadiumin më të përfolur në Kosovë siguron Ligën e Parë (FOTO LAJM)
Bëri s*ks me të burgosurin, arrestohet oficerja simpatike në burg (FOTO LAJM)
Shkëlqeni si Diana, 6 veshjet e Princesësh që janë trend këtë verë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media