Home Foto Lajm
Vajza feston ditëlindjen, Emina përgatit festën në oborrin gjigand të shtëpisë (FOTO LAJM)
Vogëlushja e Emina Cunmulajt ka festuar 2-vjetorin e lindjes. Prindërit janë kujdesur që Mia të ketë një festë sa më të bukur, në oborrin gjigand të shtëpisë.

Ngjyra, tollumbace, ëmbëlsira dhe shumë dashuri për Mian e vogël në një ditëlindje të personalizuar.

Për shkak të pandemisë, vogëlushja nuk ka festuar dot me miqtë e saj të vegjël megjithatë mami Emina, babi Sam dhe motra e saj Ella janë kujdesur që ditëlindja e saj të jetë sa më e bukur.

Madje Cunmulaj e ka përgatitur vetë kekun e ditëlindjes.

Kujtojmë se më herët gjatë ditës, Emina ndau disa foto gjatë lindjes së Mias dhe nga momenti i parë kur ajo erdhi në jetë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Deputetë, këngëtarë e gazetarë! Kush ishin "VIP-at" që dolën në shesh për të protestuar (FOTO LAJM)
E PABESUESHME/ E vitit 1998, ja makina që përdor Hoti (FOTO LAJM)
E dinit që ekziston edhe "Super Topi i Artë"? Ja legjenda që e ka fituar (FOTO LAJM)
Më mirë nami sesa syri! Mijëra shqiptarë dalin në shesh për të protestuar (FOTO LAJM)
Si rrallë herë më parë, VIP-at shqiptarë zbresin në shesh për të protestuar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media