Home Foto Lajm
Bjonde dhe të pasme perfekte, njihuni me portieieren më joshëse në botë (FOTO LAJM)
Mikayla Demaiter mund të konsiderohet pa frikë si portieria e hockey-t më e bukur në botë.

Nga profili i saj në Instagram, Mikayla ka lënë pa fjalë fansat e saj duke pozuar disa foto hot me rroba banjo, ku dallohet qartë trupi i saj bombastik dhe linjat perfekte.

235 mijë ndjekësit e Demaiter kanë mbetur vërtetë të surprizuar nga këto foto, teksa shumica e tyre janë edhe tifozë të skuadrës me të cilën Mikayla luan, Bluewater Hawks.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Xheni dhe Benardi gati për altar, vendosin të martohen pas dy vitesh të ndarë (FOTO LAJM)
Dashuria pas divorcit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj celebrojnë lidhjen (FOTO LAJM)
Udhëzime për provimet e mbetura, kush do të hyjë në provimet e vjeshtës (FOTO LAJM)
Britanikët nuk zënë mend, vazhdojnë të dynden në festa të shthurura (FOTO LAM)
Shkundi Instagramin me jetën luksoze, FBI e heton për pastrim parash (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media