Home Foto Lajm
Me bikini dhe joshëse pas lindjes, bashkëshorti i bën kometin epik Jonida Vokshit (FOTO LAJM)
Moderatorja e njohur Jonida Vokshi ka vetëm pak javë, që është bërë nënë për herë të parë.

Ajo duket më në formë se kurrë dhe këtë e ka vërtetuar me foton e postuar së fundmi, ku shfaqet me bikini dhe shumë seksi.

Mirëpo, krahas fotos, komenti që ka marrë më shumë vëmendje është pikërisht ai i bashkëshortit, Besnikut.

“Kush o kjo”, i shkruan ai Jonidës.

Çifti këto ditë ndodhen me pushime në jug të vendit, tashmë së bashku me vogëlushen e tyre Emi.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Berisha poston foto me Sokol Olldashin dhe akuzon kryeministrin Rama (FOTO LAJM)
Publikohen fotot, Rama po pushon në një nga gjiret më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM)
Dalin pamjet! Turqia dërgon 25 anije ushtarake përballë ishujve grekë (FOTO LAJM)
Ju kujtohet djaloshi dyvjeçar që pinte 40 cigare në ditë? Shikoni si duket tani (FOTO LAJM)
Xhaferaj: Bashkia Durrës, mbledhje urgjente pas vizitës së Bashës në Manzë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media