Home Foto Lajm
Me bikini dhe joshëse pas lindjes, bashkëshorti i bën kometin epik Jonida Vokshit (FOTO LAJM)
Moderatorja e njohur Jonida Vokshi ka vetëm pak javë, që është bërë nënë për herë të parë.

Ajo duket më në formë se kurrë dhe këtë e ka vërtetuar me foton e postuar së fundmi, ku shfaqet me bikini dhe shumë seksi.

Mirëpo, krahas fotos, komenti që ka marrë më shumë vëmendje është pikërisht ai i bashkëshortit, Besnikut.

“Kush o kjo”, i shkruan ai Jonidës.

Çifti këto ditë ndodhen me pushime në jug të vendit, tashmë së bashku me vogëlushen e tyre Emi.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fustanet e nusërisë që zgjodhën VIP-at për ditën e madhe (FOTO LAJM)
Angela Martini në ditët më të këqija, çfarë i ka sjellë kaq shumë pasoja (FOTO LAJM)
Shqiptari qëllohet me armë zjarri në mes të plazhit (FOTO LAJM)
Jo vetëm luks, nga zhdukja e Suada Sherifit te arrestimi i bashkëshortit për afera droge (FOTO LAJM)
Adelina Ismajli flet për herë të parë për bashkëshortin: Është 3 vjet më i ri se unë, por i heq kapelën (FOTO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media