Home Foto Lajm
Vapë e madhe, modelja joshëse zhvishet në Instagram (FOTO LAJM)
Modelja e njohur amerikane, Ana Cheri ka publikuar një foto të ‘nxehtë’ ku shihet gjysmë e zhveshur.

Modelja shfaqet e veshur vetëm me bikinit e poshtëm, ndërsa sipër nuk mban asgjë.

Por për të mbuluar sado pak gjoksin, ajo ka përdorur një kapele kashte.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Berisha poston foto me Sokol Olldashin dhe akuzon kryeministrin Rama (FOTO LAJM)
Publikohen fotot, Rama po pushon në një nga gjiret më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM)
Dalin pamjet! Turqia dërgon 25 anije ushtarake përballë ishujve grekë (FOTO LAJM)
Ju kujtohet djaloshi dyvjeçar që pinte 40 cigare në ditë? Shikoni si duket tani (FOTO LAJM)
Xhaferaj: Bashkia Durrës, mbledhje urgjente pas vizitës së Bashës në Manzë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media