Home Foto Lajm
Pamje epike! I rrëmbeu çantën, burri lakuriq ndjek me vrap një derr (FOTO LAJM)
Një burrë i zhveshur teksa ndjek një derr, në Berlin të Gjermanisë po bën xhiron e rrjetit.

Kafsha shihet se mban në gojë një çantë, që me gjasë i përket burrit.

Dhjetra familje të habitura vëzhguan ndjekjen deri në momentin që burri arriti të merrte çantën në të cilën kishte vendosur laptopin.

“Kur ai u kthye me çantën e tij të verdhë në dorë, të gjithë e duartrokitëm dhe e përgëzuam për suksesin e tij”, tha një grua që shkrepi fotot.

Landauer tha se më vonë i tregoi burrit fotot e bëra dhe ai kishte qeshur me zë të lartë dhe më pas i dha leje që t’i botonte.
Dërgoja mikut në:
GOLI
e Dielë 9 Gusht 2020, Ora 18:28
NJE TORROLLAK MATERIALIST PA PIKE VIGJILENCE....KETJ TRAPI,PAS USHQIMIT I DUHET NJE DRU I MIRE....
Shkruani komentin tuaj!
 
Capital T zhgënjen ndjekësit në Instagram (FOTO LAJM)
E tepron Tayna, pozon vetëm me të brendshme
Propozimi i Markut, Rudina Dembacaj flet mes lotësh: Nuk e përjetova siç duhet (FOTO LAJM)
Kë po kërcënon Jul Deda? Aktori: Mos e vrisni mendjen, burgu për burra është!
Sa katrorë shihni në figurë?

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media