Home Foto Lajm
Pamje epike! I rrëmbeu çantën, burri lakuriq ndjek me vrap një derr (FOTO LAJM)
Një burrë i zhveshur teksa ndjek një derr, në Berlin të Gjermanisë po bën xhiron e rrjetit.

Kafsha shihet se mban në gojë një çantë, që me gjasë i përket burrit.

Dhjetra familje të habitura vëzhguan ndjekjen deri në momentin që burri arriti të merrte çantën në të cilën kishte vendosur laptopin.

“Kur ai u kthye me çantën e tij të verdhë në dorë, të gjithë e duartrokitëm dhe e përgëzuam për suksesin e tij”, tha një grua që shkrepi fotot.

Landauer tha se më vonë i tregoi burrit fotot e bëra dhe ai kishte qeshur me zë të lartë dhe më pas i dha leje që t’i botonte.
Dërgoja mikut në:
GOLI
e Dielë 9 Gusht 2020, Ora 18:28
NJE TORROLLAK MATERIALIST PA PIKE VIGJILENCE....KETJ TRAPI,PAS USHQIMIT I DUHET NJE DRU I MIRE....
Shkruani komentin tuaj!
 
Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm! (FOTO LAJM)
Falë pandemisë, si ja doli Jeff Bezos tani të jetë dy herë më i pasur se Mark Zuckerberg
Kostumet e Halloween që shokuan botën (FOTO LAJM)
Në pritje të fëmijës së parë, modelja pozon nudo (FOTO LAJM)
Fatma feston ditëlindjen, Alfio e surprizon me dedikimin më special (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media