Home Foto Lajm
Pamje epike! I rrëmbeu çantën, burri lakuriq ndjek me vrap një derr (FOTO LAJM)
Një burrë i zhveshur teksa ndjek një derr, në Berlin të Gjermanisë po bën xhiron e rrjetit.

Kafsha shihet se mban në gojë një çantë, që me gjasë i përket burrit.

Dhjetra familje të habitura vëzhguan ndjekjen deri në momentin që burri arriti të merrte çantën në të cilën kishte vendosur laptopin.

“Kur ai u kthye me çantën e tij të verdhë në dorë, të gjithë e duartrokitëm dhe e përgëzuam për suksesin e tij”, tha një grua që shkrepi fotot.

Landauer tha se më vonë i tregoi burrit fotot e bëra dhe ai kishte qeshur me zë të lartë dhe më pas i dha leje që t’i botonte.
Dërgoja mikut në:
GOLI
e Dielë 9 Gusht 2020, Ora 18:28
NJE TORROLLAK MATERIALIST PA PIKE VIGJILENCE....KETJ TRAPI,PAS USHQIMIT I DUHET NJE DRU I MIRE....
Shkruani komentin tuaj!
 
Formacioni i kombinuar me lojtarët e Juventusit dhe Barcelonës (FOTO LAJM)
Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm! (FOTO LAJM)
Falë pandemisë, si ja doli Jeff Bezos tani të jetë dy herë më i pasur se Mark Zuckerberg
Kostumet e Halloween që shokuan botën (FOTO LAJM)
Në pritje të fëmijës së parë, modelja pozon nudo (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media