Home Foto Lajm
Tuna në pritje të ëmbël?! Mikeshat e nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM)
Tuna dhe Patrisi mesa duket po planifikojnë të zgjerojnë familjen e tyre. Edhe pse shpesh janë përfolur për krisje, prindërit e Tian duket se pas çdo problemi bashkohen sërish.

Në daljet që ka pasur në rrjetet sociale, ajo që na ka bërë përshtypje është barku i rrumbullakosur poshtë fustanit. Kanë qenë mikeshat, ato që kanë publikuar një video të saj, teksa ecin në mbrëmje.

Tuna është kapur pak sekonda dhe në profil duket qartazi barku i fryrë poshtë fustanit të kuq. Në rrjetet sociale ajo poston shpesh “Story”, por gjithnjë kujdeset që ta kapë veten bust, pa nxjerrë në pah barkun. Në setin e fundit, ndonëse me një fustan të gjerë, dallohen qartë kilet e shtuara në zonën e barkut.

Ndërkohë Tuna prej muajsh ndodhet në SHBA, partneri dhe djali saj vijojnë të jenë në Kosovë. E nëse nuk ka qenë një produksion muzikor, ai që e ka larguar nga familja duhet të jetë një motiv edhe më i fortë, si është sjellja në jetë e një tjetër fëmije, këtë herë në SHBA.

Deri më tani, nuk ka asnjë reagim nga këngëtarja.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM)
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM)
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM)
Fifi viziton Fjollën në shtëpinë e izolimit: Këtu për ty (FOTO LAJM)
"Një në buzë se jemi shokë", puthjet më të bujshme të ekranit shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media