Home Foto Lajm
Luana apo Tayna? Vajzat ngjashmëri të frikshme (FOTO LAJM)
Tayna
Nuk është hera e parë që po dëgjoni se vajzat e njohura të ekranit po shkojnë gjithnjë e më shumë drejt "ideales" duke parë te të gjitha të njëjtat tipare dhe ngjashmëri të "frikshme".

Edhe së fundmi ka ndodhur e njejta gje me Taynën, të cilën në një nga fotot e saj të Instagramit vështirë të dallosh nëse është ajo apo Luana.

Kjo nuk i ka shpëtuar as ndjekësve të cilët kanë "shpërthyer" menjëherë në komente se vajzat ngjajnë aq shumë me njëra tjetrën. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM)
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM)
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM)
Fifi viziton Fjollën në shtëpinë e izolimit: Këtu për ty (FOTO LAJM)
"Një në buzë se jemi shokë", puthjet më të bujshme të ekranit shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media