Home Foto Lajm
U gjet në mes të rrugës, ky është Gjin Boriçi i vrarë për gjakmarrje? (FOTO LAJM)
Gjin Ndoji, 27 vjeç është gjetur i vrarë mëngjesin e sotëm me plumb në kokë në fshatin Shkjezë të Bashkisë Vau i Dejës. Viktima është gjetur i vdekur pranë një makine tip “BMW”, të cilën ai e kishte marrë me qira pak kohë më parë.

Trupi i tij i pajetë u gjet 3 metra jashtë makinës luksoze. Në vendngjarje janë gjetur 4 gëzhoja kallashnikovi.

Sipas informacioneve paraprake, viktima rezulton person me precedentë të mëparshëm kriminalë dhe policia dyshon se atentati i është bërë për larje hesapesh për trafik të narkotikëve.

Gjin Ndoji kishte ndërruar mbiemrin. Ai rezulton me dy mbiemra, Gjin Ndoji dhe Gjin Boriçi. 27-vjeçari ka pasur edhe probleme me gjakmarrjen e cila po ashtu po merret në konsideratë si një pistë e mundshme për hetimet.

Një kilometër nga vendi i ngjarjes është gjetur një mjet i djegur që dyshohet se i përket autorëve të atentatit ndërsa është zbuluar se mjeti ka targat e vjedhura nga një Fiat dhe për këtë rast është bërë edhe denoncimi në polici nga pronarja e makinës banuese në Durrës.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM)
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM)
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM)
Fifi viziton Fjollën në shtëpinë e izolimit: Këtu për ty (FOTO LAJM)
"Një në buzë se jemi shokë", puthjet më të bujshme të ekranit shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media