Home Foto Lajm
Ka supriza, ky është formacioni i javës në Champions (FOTO LAJM)
Barcelona dhe Manchester City dominojnë në formacionin e ndeshjeve të dyta të fazës së 1/8-ave të Ligës së Kampioneve.

Katalanasit dhe anglezët likuiduan përkatësisht Napolin dhe Real Madridin.

Në formacionin e përzgjedhur nga "Whoscored.com" nuk është përzgjedhur Cristiano Ronaldo.

Megjithëse ylli portugez i Juventusit mbajti gjallë deri në fund shpresat për kualifikimin në çerekfinale, eliminimi i ka kushtuar mospërfshirjen në formacionin për ndeshjet e kthimit për kalimin në çerekfinale.

Lionel Mesi dhe Robert Lewandowski udhëheqin sulmin. Bie në sy vendosja e mbrojtësit të Real Madridit, Eder Militao, dhe Alex Sandro të Juventusit.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM)
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM)
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM)
Fifi viziton Fjollën në shtëpinë e izolimit: Këtu për ty (FOTO LAJM)
"Një në buzë se jemi shokë", puthjet më të bujshme të ekranit shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media