Home Foto Lajm
Ardit Gjebrea një romantik i përjetshëm! Poston foton e adhurueshme në krahët e Anilës (FOTO LAJM)
Ardit Gjebrea ka nisur më në fund pushimet!

Pas 46 të dielave që i kaloi në studion e emisionit “E Diela Shqiptare”, më në fund kjo e dielë i takon familjes.

Në foton e publikuar së fundi në Instagram, Arditi shihet në prehrin e bashkëshortes së tij Anila, dhe duket shumë i lumtur për këtë.

“Pas 46 të dielave në studio, më në fund kjo është e para çlodhje që e prisja kështu”, shkruan moderatori.

View this post on Instagram

Pas 46 të dielave në studio, më në fund kjo është e para çlodhje që e prisja kështu @anilabeko

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) onFotoja është realizuar në Luzern, aty ku Arditi po kalon fundjavën me familjen. Moderatori shqiptar ka zgjedhur Zvicrën për të kaluar disa ditë të merituara pushimesh, pas një sezoni të lodhshëm të realizuar edhe në kushte të vështira nga pandemia e koronavirusit. /iconstyle
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM)
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM)
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM)
Fifi viziton Fjollën në shtëpinë e izolimit: Këtu për ty (FOTO LAJM)
"Një në buzë se jemi shokë", puthjet më të bujshme të ekranit shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media