Home Foto Lajm
Fotot e luksit nga pushimet, Marina Vjollca paska një fiksim të çuditshëm (FOTO LAJM)
Marina Vjollca është një nga vajzat më simpatike të ekranit shqiptar. Emri i saj është lakuar gjithmonë si një nga moderatoret më tërheqëse në vendin tonë.

Ajo publikon shpesh herë në Instagram’ foto nga pushimet e saj, ku duket gjithmonë shumë në formë.

Nëse do të shihni me vëmendje fotot e saj, do të kuptoni se dy ngjyrat që e shoqërojnë gjithmonë Marinën, janë e kuqja dhe lejlaja.

Në shumë kombinime që Vjollca bën, ajo zgjedh që ‘look-un’ e saj ta plotësojë duke lyer buzët në këto dy ngjyra. Duhet ta pranojmë se ajo duket gjithmonë shumë bukur në këto nuanca.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Capital T zhgënjen ndjekësit në Instagram (FOTO LAJM)
E tepron Tayna, pozon vetëm me të brendshme
Propozimi i Markut, Rudina Dembacaj flet mes lotësh: Nuk e përjetova siç duhet (FOTO LAJM)
Kë po kërcënon Jul Deda? Aktori: Mos e vrisni mendjen, burgu për burra është!
Sa katrorë shihni në figurë?

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media