Home Foto Lajm
Reja e pazakontë pushton qiellin, fotot bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM)
Qielli i Meksikës është ndritur nga një re e mahnitshme është fotografuar në qiellin e Neë Mexico, që me të vërtetë duket si fundi i botës.

Skena e mahnitshme u kap në kamera nga Christian Hernandez, i cili e ndau atë në Instagram ditën e djeshme.

Sado bukur të duken retë, stuhitë që ato mbartin, në të vërtetë mund të jenë mjaft të rrezikshme dhe mund të shkaktojnë tornado të dhunshme.

Stuhitë mund të zgjasin nga dy deri në katër orë dhe reshjet e dendura mund të shkaktojnë dëme të konsiderueshme.

Kjo lloj stuhie formohet në një mjedis me kushte të ngrohta dhe të lagështa, që favorizojnë ngritjen e shpejtë të ajrit.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM)
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM)
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM)
Fifi viziton Fjollën në shtëpinë e izolimit: Këtu për ty (FOTO LAJM)
"Një në buzë se jemi shokë", puthjet më të bujshme të ekranit shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media