Home Foto Lajm
Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave (FOTO LAJM)
Ok nëse doni të dini, cili print i rrobave apo thonjve është në modë po jua themi ne: printi i lopës!

Edhe pse duket si shaka në fakt të gjitha vajzat kanë nisur të bëjnë thonjtë me këtë model dhe madje edhe të vishen.

E para që e nisi këtë lojë ishte Ariana Grande dhe pas saj, i bëri thonjtë në të njëjtën formë edhe Kendall Jenner.

Gjithashtu edhe ikona e modës Victoria Beckam dhe Kylie jenner veshën rroba me printin e lopës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM)
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM)
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM)
Fifi viziton Fjollën në shtëpinë e izolimit: Këtu për ty (FOTO LAJM)
"Një në buzë se jemi shokë", puthjet më të bujshme të ekranit shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media