Home Foto Lajm
EUROPA LEAGUE/ Inter - Leverkusen, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)
anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Bayer Leverkusen.

Inter dhe Bayer Leverkusen luajnë përballë njëra tjetrës, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Evropës.

Skuadra që kalon tutje do të përcaktohet në këtë ndeshje, meqë versioni i ri nuk sheh ndeshje kthimi.

Ndeshja do të luhet në Koln, me fillim nga ora 21:00.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM)
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM)
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM)
Fifi viziton Fjollën në shtëpinë e izolimit: Këtu për ty (FOTO LAJM)
"Një në buzë se jemi shokë", puthjet më të bujshme të ekranit shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media