Home Foto Lajm
EUROPA LEAGUE/ Inter - Leverkusen, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)
anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Bayer Leverkusen.

Inter dhe Bayer Leverkusen luajnë përballë njëra tjetrës, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Evropës.

Skuadra që kalon tutje do të përcaktohet në këtë ndeshje, meqë versioni i ri nuk sheh ndeshje kthimi.

Ndeshja do të luhet në Koln, me fillim nga ora 21:00.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm! (FOTO LAJM)
Falë pandemisë, si ja doli Jeff Bezos tani të jetë dy herë më i pasur se Mark Zuckerberg
Kostumet e Halloween që shokuan botën (FOTO LAJM)
Në pritje të fëmijës së parë, modelja pozon nudo (FOTO LAJM)
Fatma feston ditëlindjen, Alfio e surprizon me dedikimin më special (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media