Home Foto Lajm
EUROPA LEAGUE/ Manchester United – Copenhagen, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)
anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Copenhagen.

Manchester United dhe Copenhagen vihen përballë njëra tjetrës në kuadër të Ligës së Evropës, në fazën çerekfinale.

Kjo ndeshje do të caktojë skuadrën që prenë biletën për gjysmëfinale.

Ndeshja luhet në Gjermani, në qytetin e Koln, me fillim nga ora 21:00.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM)
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM)
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM)
Fifi viziton Fjollën në shtëpinë e izolimit: Këtu për ty (FOTO LAJM)
"Një në buzë se jemi shokë", puthjet më të bujshme të ekranit shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media