Home Foto Lajm
Publikohen fotot, Rama po pushon në një nga gjiret më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM)
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Sarandë ku inspektoi punimet e aksit rrugor Delvinë-Kardhiq.

Ai ka vizituar nga afër edhe një nga plazhet më të bukura të vendit tonë, të Krorëzës dhe ka ndarë pamjet me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

“BeautifulAlbania. PlazhiKrorëzës”, shkruan kryeministri.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fustanet e nusërisë që zgjodhën VIP-at për ditën e madhe (FOTO LAJM)
Angela Martini në ditët më të këqija, çfarë i ka sjellë kaq shumë pasoja (FOTO LAJM)
Shqiptari qëllohet me armë zjarri në mes të plazhit (FOTO LAJM)
Jo vetëm luks, nga zhdukja e Suada Sherifit te arrestimi i bashkëshortit për afera droge (FOTO LAJM)
Adelina Ismajli flet për herë të parë për bashkëshortin: Është 3 vjet më i ri se unë, por i heq kapelën (FOTO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media