Home Foto Lajm
Kë po kërcënon Jul Deda? Aktori: Mos e vrisni mendjen, burgu për burra është!
Julian Deda është një ndër aktorët më të njohur të humorit në Shqipëri.

Së fundmi ai është angazhuar ndjeshëm edhe në politikë, krah Partisë Demokratike.

Së fundmi me anë të një postimi në rrjetet sociale, Deda shprehet i bindur se zgjedhjet e ardhshme janë një fitore e garantuar për opozitën.

"Duan mandat të tretë. E duan me çdo kusht, me çdo çmim. Ky fakt i ka egërsuar tmerrësisht shumë.

Janë bërë bisha. Frika më e madhe e tyre është, si të justifikojnë pasurinë marramendëse që kanë vënë gjatë këtyre viteve.

Mos e vrisni mendjen çuna dhe goca rilindase, burgu për burra është…!"- deklaroi Jul Deda. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm! (FOTO LAJM)
Falë pandemisë, si ja doli Jeff Bezos tani të jetë dy herë më i pasur se Mark Zuckerberg
Kostumet e Halloween që shokuan botën (FOTO LAJM)
Në pritje të fëmijës së parë, modelja pozon nudo (FOTO LAJM)
Fatma feston ditëlindjen, Alfio e surprizon me dedikimin më special (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media