Home Foto Lajm
Capital T zhgënjen ndjekësit në Instagram (FOTO LAJM)
Capital T i cili është shumë aktiv në Instagram, së fundi ka zhgënjyr ndjekësit e tij.

Trimi ka larguar të gjitha postimet e publikuara deri tani në llogarinë e tij dhe nuk ka dhënë asnjë detaj më shumë.

Kjo është një mënyrë që shumë artistë po e përdorin, kur po kanë gati projektet e reja.

Ndërsa ne kujtojmë se me 1 tetor do të publikohet pjesa e dytë e albumit “Skulpture”, ndaj dhe besohet se këngëtari ka rezervuar diçka të bukur për fansat.

Capitali është duke shijuar suksesin e këngës “Braziliane”
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ira na shkriu zemrat të gjithëve me urimin për 1-vjetorin e Dardit (FOTO LAJM)
Formacioni i kombinuar me lojtarët e Juventusit dhe Barcelonës (FOTO LAJM)
Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm! (FOTO LAJM)
Falë pandemisë, si ja doli Jeff Bezos tani të jetë dy herë më i pasur se Mark Zuckerberg
Kostumet e Halloween që shokuan botën (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media