Home Foto Lajm
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

Hailey Bieber. I am so lucky to be YOUR husband! You teach me so much everyday and make me such a better man! I am committed for the rest of our lives to empower you to be the woman God has called you to be! My heart is to enable you to achieve all of your wildest dreams! I promise to always put you first, to lead with patience and kindness!! Happy anniversary my beautiful sweet girl

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justin Bieber nuk ka ngurruar t’i dedikojë herë pas here fjalët më të bukura të dashurisë partneres së tij, Hailey Bieber. Edhe sot këngëtari ka zgjedhur të shkruajë fjalët më të ndjera në përvjetorin e martesës me një kujtim nga ceremonia martesore.

“Hailey Bieber jam kaq me fat që jam burri yt! Ti më meson kaq shumë çdo ditë dhe më bën një njeri kaq të mirë! Unë jam i përkushtuar për pjesën tjetër të jetës tonë për të bërë të ndihesh gruaja që zoti ka caktuar! Zemra ime do përpiqet të arrish të gjitha ëndrrat e tua më të egra! Unë premtoj se do të të vë gjithmonë në radhë të parë, për të udhëhequr me durim dhe mirësi !! Gëzuar përvjetorin vajza ime e bukur, e ëmbël”, ka shkruar Bieber në postimin e pak minutave më parë.

Në të nuk ka munguar as përgjigja e Hailey-t e cila e ka quajtur Justin njeriun e saj.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ira na shkriu zemrat të gjithëve me urimin për 1-vjetorin e Dardit (FOTO LAJM)
Formacioni i kombinuar me lojtarët e Juventusit dhe Barcelonës (FOTO LAJM)
Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm! (FOTO LAJM)
Falë pandemisë, si ja doli Jeff Bezos tani të jetë dy herë më i pasur se Mark Zuckerberg
Kostumet e Halloween që shokuan botën (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media