Home Foto Lajm
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM)
Me siguri edhe ju këtë verë u fiksuat me look-un më në trend të momentit, gërshetat e gjatë plot me ngjyra që realizuan vajzat e njohura të showbiz-it.

Rrjetet sociale u mbushën me foto të këtij look-u super cool, i cili duhet ta pranojmë se i bëri vajzat të duken shumë bukuroshe dhe seksi.

Këto gërsheta s’mundi t’i linte pa provuar as Kida, e cila mori vëmendje në rrjete sociale pak muaj më parë.

Vapa iku me gushtin, por gërshetat nuk ikën!

Tashmë që Kida u bë bjonde dhe më pas i leu flokët në ngjyrë rozë, ajo ka realizuar sërish look-un më të famshëm të këtij viti.

Njësoj do thoni ju? Aspak!

Këngëtarja ka eksperimentuar kësaj here me gërshetat e saj dhe ka krijuar një look të njëjtë me personazhin e Meduzës.

Këngëtarja duket cool me këtë pamje dhe komentet në Instagram kanë qenë të shumta.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Formacioni i kombinuar me lojtarët e Juventusit dhe Barcelonës (FOTO LAJM)
Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm! (FOTO LAJM)
Falë pandemisë, si ja doli Jeff Bezos tani të jetë dy herë më i pasur se Mark Zuckerberg
Kostumet e Halloween që shokuan botën (FOTO LAJM)
Në pritje të fëmijës së parë, modelja pozon nudo (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media