Home Foto Lajm
Spiropali poston për herë të parë foton e djalit: 9 muaj në bark, 9 muaj në dritë (FOTO LAJM)
Ministrja Socialiste Elisa Sipropali u bë nënë për herë të dytë e një djali pak kohë më parë, të cilin e pagëzoi me emrin Kren.

Deputetja socialiste është shumë e rezervuar për jetën private dhe rrallë herë shfaq imazhe të fëmijëve të saj.

Së fundmi, deputetja ka publikuar një foto ku mban djalin e saj në prehër, i cili sot bën plot 9 muaj që nga dita kur ka ardhur në jetë.

"9 muaj në bark, 9 muaj në drit"– shkruan Spiropali krahas fotos së ngrohtë ku mban në prehër djalin. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sindi del nga vetja dhe sulmon keq Melisën: Ti bën s*ks për një kafe! (FOTO LAJM)
Për herë të parë, Jonida Maliqi zbulon arsyen e divorcit: Vendimi më i vështirë!
I bëri twerk për ditëlindje, godet sërish Arjoni: Tregoi karakterin! (FOTO LAJM)
Publikon foton e parë me të birin, Gold Ag emocionon me fjalët (FOTO LAJM)
"Ndihem shumë keq", Rita Ora gjobitet me 10 mijë paund pas festës së ditëlindjes (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media