Home Foto Lajm
Dashuria e gjyshërve për nipërit dhe mbesat e "mishëruar" në foto (FOTO LAJM)
Një fjalë e urtë italiane thotë: “Nëse asgjë nuk shkon mirë, atëherë thirrni gjyshen tuaj”.

Këtë parim e ka kthyer në “jetë”, një fotografe në Londër, e quajtur Sujata Setia. Ajo ka provuar që përmes portreteve të realizuara nga ajo, dashurinë e ngrohtë e të sinqertë të gjysheve për nipërit dhe mbesat.

Faqja e njohur “Bright Side”, ka publikuar disa nga imazhet e rralla që tregojnë kaq bukur këtë dashuri pa kufij.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sindi del nga vetja dhe sulmon keq Melisën: Ti bën s*ks për një kafe! (FOTO LAJM)
Për herë të parë, Jonida Maliqi zbulon arsyen e divorcit: Vendimi më i vështirë!
I bëri twerk për ditëlindje, godet sërish Arjoni: Tregoi karakterin! (FOTO LAJM)
Publikon foton e parë me të birin, Gold Ag emocionon me fjalët (FOTO LAJM)
"Ndihem shumë keq", Rita Ora gjobitet me 10 mijë paund pas festës së ditëlindjes (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media