Home Foto Lajm
Fatma feston ditëlindjen, Alfio e surprizon me dedikimin më special (FOTO LAJM)
Ditën e sotme, moderatorja e njohur Fatma Methasani feston ditëlindjen.

Në këtë moment special, nuk mund të mungonte urimi publik i Alfios, i cili e ka treguar gjithmonë hapur anën e tij romantike duke e surprizuar shpesh moderatoren.

Alfio ka publikuar një foto mjaft të ëmbël ku duken me vogëlushin e tyre, Noah, dhe shkruan:

“Dikur mendoja qe dashuria ishte thjesht nje enderr, derisa u dashurova me ty! gezofsh dhe 100 ditlindje te lumtura djelli i shpirtit tone!”.

Kujtojmë se Fatma dhe Alfio janë bërë prindër për herë të parë në muajin janar dhe prej atij momenti kanë treguar se po jetojnë ditët më të lumtura.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sindi del nga vetja dhe sulmon keq Melisën: Ti bën s*ks për një kafe! (FOTO LAJM)
Për herë të parë, Jonida Maliqi zbulon arsyen e divorcit: Vendimi më i vështirë!
I bëri twerk për ditëlindje, godet sërish Arjoni: Tregoi karakterin! (FOTO LAJM)
Publikon foton e parë me të birin, Gold Ag emocionon me fjalët (FOTO LAJM)
"Ndihem shumë keq", Rita Ora gjobitet me 10 mijë paund pas festës së ditëlindjes (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media