Home Foto Lajm
Kostumet e Halloween që shokuan botën (FOTO LAJM)
Kostumet e Halloween-it janë të predispozuara për të qenë të frikshme, por këto kostume janë me të vërtetë shokuese!

Le ta pranojmë, të presësh dy copa nga një çarçaf dhe të hiqesh sikur je një fantazmë ka qenë akoma më mirë se sa këto kostume!

Për më tepër shihni fotogalerinë e mësipërme.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sindi del nga vetja dhe sulmon keq Melisën: Ti bën s*ks për një kafe! (FOTO LAJM)
Për herë të parë, Jonida Maliqi zbulon arsyen e divorcit: Vendimi më i vështirë!
I bëri twerk për ditëlindje, godet sërish Arjoni: Tregoi karakterin! (FOTO LAJM)
Publikon foton e parë me të birin, Gold Ag emocionon me fjalët (FOTO LAJM)
"Ndihem shumë keq", Rita Ora gjobitet me 10 mijë paund pas festës së ditëlindjes (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media