Home Foto Lajm
"Je bërë si Megi Pojani", ndryshimi drastik i Violës zhgënjen rrjetin (FOTO LAJM)
Viola Gjoleka u bë e njohur gjerësisht për publikun në "Hostel By Anabel" e më pas si aktore në "Love Likes Tirana".

Viola spikati me ëmbëlsinë e saj, sinqeritetin, naivitetin dhe mbi të gjitha zërin e hollë dhe karakteristik që tërhiqte vëmendje.

Por nëse bën një xhiro në Instagramin e bukuroshes do të haseni me një tjetër Viola, një Viola të fryrë dhe komente të pafundme të tipit:

"Je bërë si Megi Pojani", kjo e fundit ështëkolegia e saj në fillimet e daljeve televizive.

"Ishe shumë e bukur më parë", komentojnë shumë ndjekës të tjerë të zhgënyer nga ndërhyrjet disi të panevojshme të Violes.

Viola ishte një vajzë shumë e bukur dhe vazhdon të jetë, por tashmë me disa gjilpëra më shumë.

Kujtojmë se Viola nuk është larguar nga bota e televizonit dhe momentalisht është e angazhuar në "Proçesin sportiv"./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kreshnik Spahiu: Shqiptarët meritojnë t’i lësh në dorë të Tires për 100 vjet (FOTO LAJM)
"Sanremo", ja super-jahti 20 milionë euro ku qëndron Ibrahimovic (FOTO LAJM)
Me 3 super blerje në verë, ky është formacioni i frikshëm i Man United (FOTO LAJM)
I "mori" zemrën vajzës së ministrit, Romeo Veshaj poston foton e dyshimtë (FOTO LAJM)
Deputetin shqiptar se mbajnë nervat, kërcënon hapur qytetarin: Hajde po qe burrë!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media