Home Foto Lajm
"Dashuri e madhe", Saimiri publikon pamjet romantike si çift me Merin (FOTO LAJM)
Mbrëmjen e djeshme u finalizua programi i dashurisë, “Love Story”, ku princi modern, Saimiri zgjodhi modelen Meri për ta pasur si partneren e tij të ardhshme. E para që u njoh me vendimin e Saimirit ishte Generda. Saimiri e falenderoi atë për gjithë momentet e bukura dhe u shpreh se ai nuk ka ndjenja ndaj saj dhe se nuk mundet t’i komandoj ato. Generda u prek dhe i uroi Saimirit rrugëtim të mbarë me Merin.

Ndërsa para se të surprizonte Merin me vendimin, Saimiri theksoi dhe njëherë se për të ka pasur më shumë se një pëlqim, që nga dita e parë që e ka parë.

Edhe pse në rrjet po qarkullojne hipoteza nga më të ndryshmet që venë në dyshim dashurinë e tyre, Saimir ka vendosur të publikojë pamjet me Merin edhe pas përfundimit të programit.

Ai ka publikuar një video të shkëputur nga takimi romantik në Romë që zhvilloi për mbrëmjen e djeshme dhe e shoqëron në sfond me këngën "Grande Amore"./albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kreshnik Spahiu: Shqiptarët meritojnë t’i lësh në dorë të Tires për 100 vjet (FOTO LAJM)
"Sanremo", ja super-jahti 20 milionë euro ku qëndron Ibrahimovic (FOTO LAJM)
Me 3 super blerje në verë, ky është formacioni i frikshëm i Man United (FOTO LAJM)
I "mori" zemrën vajzës së ministrit, Romeo Veshaj poston foton e dyshimtë (FOTO LAJM)
Deputetin shqiptar se mbajnë nervat, kërcënon hapur qytetarin: Hajde po qe burrë!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media