Home Foto Lajm
Foto para operacioneve u bë virale, Arta Nitaj vazhdon ndërhyrjen tjetër në buzë (FOTO LAJM)
Ish-aktorja e serialit "O sa mirë", vazhdon të komentohet shumë për pamjen e saj.

Ditën e djeshme, një foto e Artës u bë virale në media teksa shihet ndryshimi i saj drastik në pamje.

Arta nuk reagoi rreth lajmeve të tilla, por postoi një fotografi ku bëri me dije se ka bërë një ndërhyrje në buzë dhe një tjetër ku tregon ndryshimin në vetull.

Kjo nuk është hera e parë që Arta nuk heziton që operacionet plastike të saj t’i bëjë publike.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kreshnik Spahiu: Shqiptarët meritojnë t’i lësh në dorë të Tires për 100 vjet (FOTO LAJM)
"Sanremo", ja super-jahti 20 milionë euro ku qëndron Ibrahimovic (FOTO LAJM)
Me 3 super blerje në verë, ky është formacioni i frikshëm i Man United (FOTO LAJM)
I "mori" zemrën vajzës së ministrit, Romeo Veshaj poston foton e dyshimtë (FOTO LAJM)
Deputetin shqiptar se mbajnë nervat, kërcënon hapur qytetarin: Hajde po qe burrë!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media