Home Foto Lajm
Nëse dimri po jua sjell në majë të hundës, shihni pak çfarë ju pret në pranverë (FOTO LAJM)
- Një fustan "ylber". I këndshëm dhe pas trupit, ide e mirë për të filluar garderobën e 2021-shit për pranverën.

Dimri është i bukur dhe piktoresk, por vjen një moment që ngopesh dhe pret me padurim ditët më të ngrohta, me më shumë ngjyra dhe më pak shtresa rrobash.

Ekspertët e modës parashikojnë se ky sezon pranverë/verë do të jetë vetëm për ngjyrat e ndezura dhe kombinimet më poshtë, do t’ju bëjnë të numëroni ditët deri sa të mbërrijë pranvera.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kreshnik Spahiu: Shqiptarët meritojnë t’i lësh në dorë të Tires për 100 vjet (FOTO LAJM)
"Sanremo", ja super-jahti 20 milionë euro ku qëndron Ibrahimovic (FOTO LAJM)
Me 3 super blerje në verë, ky është formacioni i frikshëm i Man United (FOTO LAJM)
I "mori" zemrën vajzës së ministrit, Romeo Veshaj poston foton e dyshimtë (FOTO LAJM)
Deputetin shqiptar se mbajnë nervat, kërcënon hapur qytetarin: Hajde po qe burrë!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media