Home Foto Lajm
"Deri dje e ofendove, tani bën si shoqe", Shqipja përgjigjet për marrëdhënien me Anën (FOTO LAJM)
“E di që keni shumë pyetje… vazhdoni”, do të shkruante ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj në Instagram dhe ndjekësit do të nxitonin të shkruanin.
Në mesin e pyetjeve të shumta dalloi veçanërisht njëra prej tyre.

“Deri dje e ofendove Anën, pse bën si shoqe me të tani? E kam pa të keq, ma kthe të lutem”, shkroi dikush.


Përgjigjja nuk mungoi:

“Nëse na shihni bashkë do të thotë na lidh puna, jo se jemi bërë shoqe të ngushta Kemi lënë mënjanë mërirat e emisionit dhe po vazhdojmë jetë normale. Nuk do vazhdojmë tërë jetën duke shkulur flokët”, tha Shqipja.

Kujtojmë se janarin e këtij viti, e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, Hysenaj tha 1001 të zeza për Ana Lleshin dhe Tea Trifonin. E pyetur se cilat janë personazhet më fake (fallso) të showbizit shqiptar, ajo u shpreh se personazhet publike që unë njoh mirë janë ata të “Për’puthen”. Dhe mes tyre veçoi Tean dhe Ana 1. Për këtë të fundit tha se historinë e familjes ia ka treguar ndryshe asaj dhe ndryshe publikut.

“Në prapaskenë nuk janë aspak siç dalin në ekran. Tea ka një fjalor shumë te pisët, ndërsa Ana është komplet e pafytyrë. Ndryshe ma tha mua historinë e familjes së saj në fillim, ndryshe e tha në publik”.

Po kështu, një tjetër pyetje për Shqipen ishte:

“Sikur nuk do shkelje më në “Për’puthen”? Por nejse fake të gjithë”, lidhur me pjesëmarrjen e saj në “Për’puthen Prime”.

“Kam thënë që nuk do shkelja në “Për’puthen si konkurrente”, jo nëse më ftojnë për të dhënë opinione. O njerëz merrni gjërat siç janë, jo siç doni ju, se latë nam”, sqaroi Shqipja.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kreshnik Spahiu: Shqiptarët meritojnë t’i lësh në dorë të Tires për 100 vjet (FOTO LAJM)
"Sanremo", ja super-jahti 20 milionë euro ku qëndron Ibrahimovic (FOTO LAJM)
Me 3 super blerje në verë, ky është formacioni i frikshëm i Man United (FOTO LAJM)
I "mori" zemrën vajzës së ministrit, Romeo Veshaj poston foton e dyshimtë (FOTO LAJM)
Deputetin shqiptar se mbajnë nervat, kërcënon hapur qytetarin: Hajde po qe burrë!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media