Home Foto Lajm
Metoda të thjeshta por efektive që ju ndihmon të kurseni deri në 100,000$ (FOTO LAJM)
Horrojeni shprehjen "Mund t'ja lejoj këtë vetes"
Është shumë e vështir për një të ri të kursej para.

Gjërat e qefit dhe nevojat nuk lënë vend për kursim, por fatkeqsisht është e nevojshme të kesh para mënjan.

Për të arritur të kurseni deri në 100 mij dollar do t'ju ndihmojë fotogaleria e mësipërme./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kreshnik Spahiu: Shqiptarët meritojnë t’i lësh në dorë të Tires për 100 vjet (FOTO LAJM)
"Sanremo", ja super-jahti 20 milionë euro ku qëndron Ibrahimovic (FOTO LAJM)
Me 3 super blerje në verë, ky është formacioni i frikshëm i Man United (FOTO LAJM)
I "mori" zemrën vajzës së ministrit, Romeo Veshaj poston foton e dyshimtë (FOTO LAJM)
Deputetin shqiptar se mbajnë nervat, kërcënon hapur qytetarin: Hajde po qe burrë!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media