Home Foto Lajm
Iu aksidentua "pjesëtari" i familjes, Ronaldo e Georgina nisen me avion privat drejt Spanjës (FOTO LAJM)
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë tronditur pasi macja e tyre 3000 dollarëshe u aksidentua nga një makinë.

Macja e quajtur Pepe u përplas nga një automjet sapo doli nga shtëpia luksoze e yllit të futbollit.

Sipas burimeve të mediave të huaja, bëhet me dije se çifti e dërgoi me avion privat macen në spitalin e Madridit për të shpëtuar.

Prej dy vitesh macja është bërë pjesë e familjes së Ronaldos, ndërsa ka qenë krah tyre në çdo moment apo pushime.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ia dhuroi Brad Pitt, Angelina Jolie e shet për një shifër marramendëse (FOTO LAJM)
6 gjëra që duart ju tregojnë për shëndetin (FOTO LAJM)
Reperi S4MM sot feston ditëlindjen (FOTO LAJM)
Fjalët më të ëmbla nuk ja thotë Turi, marrëdhënia e Orindës me vjehrrën për t'u patur zili (FOTO LAJM)
Baba për herë të parë, foto e Don Phenom me të birin që emocionoi ndjekësit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media