Home Kombëtarja
Abrashi dëmtohet dhe mbyll sezonin, shokët e Kombëtares i gjenden pranë (FOTO LAJM)
Mesfushori i Kombëtares, Amir Abrashi, ka mbyllur sezonit pasi ka këputur ligament dhe dëmtimi i 27-vjeçarit kërkon një kohë të gjatë për rikuperim.

Mesfushorit shqiptar i kanë ardhur në mbështetje futbollistët e Kombëtares, të cilët i japin kuraje Abrashit për t’ia dalë. Urimin e parë për “pitbullin” e ka bërë Taulant Xhaka në Instagram, i cili ka postuar një foto me Abrashin.

Më pas me radhë, Mergim Mavraj, Eros Grezda, Arlind Ajeti dhe Emir Lenjani. Një atmosferë e këndshme kjo brenda grupit Kombëtar. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Renditja e FIFA-s, Shqipëria e Kosova fitojnë vende
Krunić i "shokuar" nga Strakosha: Bëri një pritje që nuk ekzistonte (VIDEO)
Duka mbron Panucci-n: Sulmi ndaj tij i orkestruar
Panucci nuk i ndahet Nishanit, ngre padi të re
Duka përballë gazetarëve për "krizën" e futbollit shqiptar

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media