Home Superliga
"Klubi i Tomorrit ishte shumë afër transferimit të Ronaldos" (FOTO LAJM)
Tranferimi i Ronaldos te klubi i Juventus nga shumë persona nuk pritej kurrësesi të realizohej por ja që rezultoi e vërtetë dhe jo vetëm një thashethem merkatoje.

Por ky transferim ka ngjallur shumë reagime, në fillim ka qënë klubi italian i Romës që për të ironizuar kalimin e Ronaldos te Juventus ka shpërndarë një foto tëë Messit duke e quajtur më të mirin në botë.

Por ironia në rrjetet sociale nuk është ndalur me kaq, së fundmi edhe klubi shqiptarë K.F Tomorri ka shpërndarë një postim ku shkruante :“Ishim në bisedime me CR7, por klima në Greqi ndikoi për keq tek lojtari. Greqia mbetet akoma raciste ndaj Shqipërisë.” Suksese ne Seria A (CR7). /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Orges Shehi: Luajmë me ego dhe uri
Një tjetër trajner shqiptar shkon në Kosovë
Sonte luhet superfida Flamurtari-Skenderbeu
Panucci nuk i ndahet Nishanit, ngre padi të re
Gjika shpërthen ndaj Idrizit dhe Lelit: Dy meshkuj që përqafohen "hot"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media