Home Champions League
Seria A zbarkon te Real Madrid për të marrë "yjet" edhe Benzema largohet
Carlo Ancelotti duket se po e përgatit shumë fortë skuadrën e Napolit për sezonin e ardhëm.

Ai po tenton me çdo mundësi për të forcuar skuadrën e tij, dhe së fundmi është drejtuar për në Madrid, ku kërkon dy "yjet" e skuadrës, sulmuesin Benzema dhe mbrojtësin 19-vjeçar Achraf Hakimi.

Flitet se para një jave Ançelotti ka qenë në Madrid ku takuar menaxherin e përgjithshëm Hose Angle Sançez.

Ajo që mësohet të jetë diskutuar midis tyre është një mundësi e tranferimit të Benzemas në Itali pasi francezi është i preferuari i trajnerit.

Megjithatë në raportimet e mediave sportive thuhet se ai ka diskutuar edhe për mbrojtësin maroken Achraf. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Ky është futbollisti i ri më i shtrenjtë në botë
Sarri flet për trajnerin e "përzënë", Antonio Conten
Sarri ende i zemëruar me ish-klubin e tij
Ky është lojtari që vrapoi më shumë në Botëror
Presidenti i La Liga zbulon arsyen e vërtetë të largimit të CR7

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media